Cisco Webex Events

8 lipca 2020

Exanet Cisco Webex

Cisco Webex Events – platforma chmurowa dla biznesu

Webex Events do organizacji dużych spotkań online

Cisco Events to zestaw narzędzi do komunikacji dla biznesu dostępny na chmurowej platformie Webex, pozwalający na realizowanie angażujących wydarzeń webowych dla uczestników z własnej organizacji oraz dla zewnętrznej widowni. Rozwiązanie Events pozwala nie tylko na łatwą komunikację, ale również na przeprowadzenie efektywnej promocji wydarzeń oraz śledzenie rezultatów oraz zbieranie feedbacku.

Cisco Webex Events jest bezpieczną i skalowalną platformą do komunikacji w czasie rzeczywistym, która pozwala na realizację webinariów, wykładów, szkoleń lub wydarzeń korporacyjnych adresowanych do dużej liczby odbiorców.

Exanet Cisco Events join an event

Szkolenia interaktywne dzięki Events

Webex Events gwarantuje wysoką jakość obrazu wideo oraz zapewnia kilka opcji uczestniczenia w spotkaniu online jeśli chodzi o kanał audio. Podczas spotkania paneliści mają możliwość dzielenia się materiałami i prezentacjami. Dostępna jest możliwość przeprowadzania ankiet w czasie rzeczywistym.

Prezenterzy mogą monitorować zaangażowanie uczestników za pomocą narzędzi do oceny aktywności.

Cisco Webex Events to platforma dla najbardziej wymagających klientów. Events wspiera organizację wydarzeń liczących do 3000 uczestników, w tym do 1000 uczestników w trybie wideo.

Exanet Cisco Events event center

Dostęp do spotkania z urządzeń mobilnych

Uczestnicy mogą dołączyć do wydarzenia za pomocą urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS. Spotkania mogą być nagrywane do wykorzystania w przyszłości. Organizator wydarzenia może również monetyzować prowadzone spotkania na żywo lub zarejestrowany materiał dzięki integracji Webex Events z płatnościami kartami kredytowymi lub PayPal.

Zarejestrowane spotkanie w formacie MP4 może być udostępnione za pomocą linku.

Exanet Cisco Events choose audio

Planowanie i promocja wydarzeń

Planowanie wydarzeń online w Cisco Events jest ułatwione dzięki możliwości łatwej rejestracji i dołączania uczestników do spotkania, wykorzystując dowolne urządzenie i dowolne miejsce. Organizator spotkania może wykorzystać dostępne lub indywidualnie przygotowane wzorce zaproszeń dla uczestników. W przypadku komercyjnych wydarzeń istnieje możliwość korzystania z mechanizmów uwzględniających promocyjne kody zniżkowe, zachęcające do wczesnej rejestracji.

Zaproszenia, przypomnienia, potwierdzenia oraz podziękowania za uczestnictwo w spotkaniu mogą być wysyłane automatycznie. Dane uczestników można w bezpieczny sposób eksportować do firmowych systemów CRM.

Wewnętrzne spotkania w organizacji mogą być dodatkowo zabezpieczone przez SSO (Single Sign On).

Po zrealizowanym spotkaniu jest możliwość by przekazać uczestnikom adresy URL do materiałów marketingowych lub innych oczekiwanych informacji (np. kontakt do opiekuna w dziale sprzedaży). Wiadomości e-mail z linkiem do nagrania lub ankiety mogą być przesłane automatycznie. Wyniki ankiety przechowywane są w bezpiecznej lokalizacji.

Exanet Cisco Events schedule

Sesja ćwiczeniowa dla panelistów

Podczas planowania dużych wydarzeń, prowadzący spotkanie mają możliwość by w pełni przygotować się do nadchodzącego webinarium. Wirtualny prywatny pokój pozwala na przeprowadzenie próby generalnej prezentacji przed rozpoczęciem transmisji online.

Statystyka i analiza danych dotyczących spotkania

Cisco Webex Events daje szerokie spektrum możliwości w zakresie zbierania i analizy informacji takich jak: rejestracja użytkowników, obecność podczas spotkania, osiągnięte oceny, czas obecności. Dostępne są zarówno przygotowane propozycje raportów, jak również możliwości przygotowywania własnych analiz. Platforma Webex Events wykorzystując zebrane dane potrafi identyfikować najbardziej efektywne źródła pozyskiwania uczestników, co ma dużą wartość w przypadku wydarzeń komercyjnych dla uczestników zewnętrznych.

Bezpieczne i skalowalne usługi Cisco Webex

Usługi Webex są częścią globalnej i wysokowydajnej platformy Cisco. Cisco Webex zapewnia wielowarstwowy model bezpieczeństwa uwzględniający TLS 128-bit (Transport Layer Security) oraz AES 256-bit (Advanced Encryption Standard) dla zabezpieczenia danych. Standardy bezpieczeństwa są weryfikowane względem SSAE (Statement on Standards for Attestation Engagements).

Exanet Cisco Events manage audience

Komunikacja w biznesie dzięki Webex Events

Dzisiejsze elastyczne podejście do komunikacji w życiu zawodowym powoduje, że webinaria i spotkania online stają się coraz bardziej popularne i wykorzystywane przez duże organizacje. Oszczędność czasu związanego z dojazdem na spotkanie, środków związanych z koniecznością posiadania lub przygotowania odpowiedniej sali konferencyjnej przez organizatora, to niewątpliwie spore potencjalne korzyści dla firmy.

Jest jednak bardzo istotnym, by spełnić oczekiwania użytkowników, którzy nie są w stanie akceptować słabej jakości połączenia lub transmisji wideo. Jakość i stabilność pracy rozwiązania do komunikacji zdalnej jest kluczowa dla uzyskania satysfakcji oraz pełnej akceptacji uczestników dla formuły spotkań online. Korzystanie z dedykowanej, spełniającej wysokie standardy techniczne, platformy do komunikacji umożliwia panelistom komfortową pracę podczas prowadzenia profesjonalnych prezentacji dla większej liczby odbiorców.

Cisco Webex Events pomaga planować duże wydarzenia, zarządzać uczestnikami i angażować widownię, realizować działania następujące po spotkaniach oraz mierzyć statystyki i efekty. Webex Events integruje komunikację audio oraz wideo pozwalając uczestnikom widzieć prowadzących oraz wyświetlane materiały w rozdzielczości HD. Łatwość korzystania z Cisco Webex (m. in. brak konieczności instalowania oprogramowania przez uczestników, brak konieczności posiadania dedykowanych urządzeń) pozwala na szybkie wdrożenie i stosowanie platformy do komunikacji przez firmę. Możliwość zapraszania współpracowników z organizacji oraz gości z zewnątrz na spotkania online jest dużym ułatwieniem.

Cisco Webex Events to rozwiązanie z najwyższej półki dla firm, które potrzebują profesjonalnych narzędzi do komunikacji z pracownikami oraz kontrahentami. Wysoka jakość usług, bezpieczeństwo danych oraz łatwość obsługi to tylko wybrane powody, dla których Cisco Webex Events jest jedną z najpopularniejszych platform do komunikacji dla dużych firm w bizesie na świecie.

Exanet Let's Webex