Indywidualna wycena migracji do EO

Oferta dopasowana do potrzeb firmy

Dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę, doradzamy oraz dobieramy plany Microsoft 365 (Office 365) do potrzeb firmy.

W celu jak najszybszego przedstawienia indywidualnej oferty migracji poczty e-mail do usługi Exchange Online prosimy o przygotowanie wybranych informacji dotyczących obecnie wykorzystywanej infrastruktury IT w firmie, aktualnie wykorzystywanego rozwiązania poczty e-mail oraz liczby skrzynek. Dzięki temu będziemy w stanie określić ilość czasu niezbędną do realizacji działań konfiguracyjnych oraz migracji skrzynek.

Naszym celem jest przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb firmy, zachowując dążenie do jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wydajności docelowego rozwiązania, co w przypadku dużych organizacji wymaga uwzględnienia określonych aspektów dotyczących infrastruktury IT.

Indywidualna wycena migracji do EO

Informacje dotyczące infrastruktury IT

Informacje dotyczące dotychczasowych kont e-mail

Dodatkowe wymagania dotyczące wdrożenia Exchange Online oraz bezpieczeństwa

Uzyskaj wycenę migracji do Exchange Online już dziś

Zapraszamy do kontaktu z Exanet za pomocą poniższego formularza. Chętnie odpowiemy na pytania i przedstawimy indywidualnie przygotowaną ofertę.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży: tel.: 697 118 921, 61 851 2765; e-mail cloud@exanet.pl

exanet obsluga informatyczna