Firma

Kompetencje

Polityka rozwoju Exanet zakłada ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji kadry inżynierskiej. Strategia ta jest konsekwentnie realizowana przez rozwój partnerstawa z największymi dostawcami rozwiązań IT oraz ciągłemu podnoszeniu poziomów certyfikacji w ramach programów partnerskich.

Co to oznacza dla naszych Klientów:
  • Lepszy i szybszy dostęp do produktów oferowanych przez partnerów,
  • Dostęp do specjalnych programów rabatowych i lepszych cen,
  • Gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi producentów rozwiązań,
  • Usługi doradcze na najwyższym poziomie kompetencji,
  • Dostęp do wiedzy inżynierskiej i kadry technicznej producentów rozwiązań,
  • Pewność współpracy z firmą, której wiedzę weryfikują najlepsi specjaliści z branży IT


Exanet jest partnerem między innymi takich firm jak:

Partnerstwo na poziomie Select Partner, dysponujemy kadra inżynierską specjalizująca się w implementacji rozwiązań sieciowych firmy Cisco, która posiada bardzo wysokie kompetencje potwierdzone aktualnymi certyfikatami Cisco.
Parterstwo na poziomie Silver. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów serwerowych z rodziny MS Windows Server 2008/2012, MS Exchange Server, MS Sharepoint Server, SQL Server, usług: Office 365, Microsoft Cloud, Exchange Online.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie implementacji systemów backupowych Symantec Backup Exec oraz systemów antywirusowych Symantec Endpoint Protection.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie implementacji systemów dystrybucji okablowania strukturalnego, systemów chłodzenia i awaryjnego podtrzymywania zasilania.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie pozycjonowania, instalacji i konfiguracji systemów serwerowych, macierzy dyskowych oraz stacji roboczych i komputerów klienckich.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie pozycjonowania, instalacji i konfiguracji systemów serwerowych, pamięci masowych oraz systemów archiwizacji danych i backupu.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie pozycjonowania, instalacji i konfiguracji systemów serwerowych, pamięci masowych, stacji roboczych i komputerów klienckich oraz urządzeń drukujących.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie pozycjonowania, instalacji i konfiguracji stacji roboczych i komputerów klienckich.
Partnerstwo i kompetencje w zakresie pozycjonowania, instalacji i konfiguracji systemów pamięci masowych.

 

Exanet używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zgadzam się