Finansowanie inwestycji w infrastrukturę IT

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych

Uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją często wiąże się z koniecznością wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Niestety, aby nowe rozwiązanie zaczęło przynosić wymierne korzyści, powinno być wdrożone w całości i to w możliwie najkrótszym czasie. Jednym z decydujących i bezpośrednio wpływających na decyzję o podjęciu inwestycji w odpowiednim czasie czynników jest finansowanie planowanego projektu IT.

Leasing jako forma finansowania inwestycji IT

Exanet, współpracując z producentami sprzętu i rozwiązań IT, bankami oraz instytucjami leasingowymi, ułatwia swoim Klientom pozyskanie formy finansowania dla inwestycji w IT, jaką jest leasing lub kredyt bankowy. Pomagamy wybrać najbardziej odpowiednią formę finansowania, odpowiadającą indywidualnym potrzebom przedsiębiorstwa oraz pomagamy w przeprowadzeniu całej procedury finansowania. Współpracujemy z mi. in.: Cisco easylease, bezpośrednim leasingiem Lenovo (Lenovo Financial Services), Grenke leasing, mBank leasing, SGB leasing.

exanet poznan finansowanie projektow IT

Leasing ułatwia wdrożenie odpowiedniej techologii IT dla firmy

Dzięki uproszczonej do minimum formie finansowania, zakup nowoczesnej technologii umożliwiającej uzyskanie konkurencyjności na rynku stało się jeszcze prostsze. Jeśli dodamy do tego błyskawiczną decyzję, zerowy koszt finansowania oraz minimalny udział własny, otrzymujemy doskonałe narzędzie finansowania, umożliwiające szybkie rozpoczęcie wdrożenia nowego systemu informatycznego w firmie.

Zalety wykorzystania leasingu w IT

  •   Przyspieszenie wdrożenia projektów IT – realizacja potrzeb informatycznych niezbędnych dla biznesu bez względu na budżet.
  •   Brak kosztów ponoszonych z góry – możliwość rozłożenia płatności np. na miesięczne raty przez 36 miesięcy.
  •   Możliwość ujęcia w jednej umowie: sprzętu, oprogramowania, kontraktów serwisowych, subskrypcji, usług konfiguracji.
  •   Otwarte możliwości innowacyjności – dodawanie nowych rozwiązań do umowy wraz z rozwojem firmy.
exanet poznan leasing w IT

Wdrożenie nowego rozwiązania IT w całości i w krótkim czasie to większa szansa na uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją.

Cisco easylease dla firm

Cisco, jako wiodący producent profesjonalnych rozwiązań sieciowych, dla ułatwienia wdrożeń projektów opartych na swoich produktach, wprowadziło ofertę leasingu dla firm na bardzo preferencyjnych warunkach.

Cisco easylease to odsetki 0% w trakcie 36-miesięcznego planu płatności. Wystarczy dodać wybrany sprzęt, oprogramowanie i koszty usług, a następnie podzielić przez 36. To kwota, która będzie stanowić płatność co miesiąc. Easylease jest oferowany dla zakupów od 15 000 PLN do 1 350 000 PLN. Rozwiązania Cisco muszą wynieść 70% (łącznie ze sprzętem Cisco obejmującym 10%) całkowitych wydatków.

Na zakończenie umowy Klient może zwrócić aktywa lub zapłacić 1% całkowitego kosztu, aby je nabyć.

Cisco Easy Lease Exanet

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące finansowania inwestycji IT dla firm i przedstawimy indywidualnie przygotowane rozwiązania.

tel.: 697 118 921, 61 851 2765; e-mail: consulting@exanet.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz także

Audyt IT

Przeprowadzamy profesjonalny audyt systemu informatycznego w firmie z nastawieniem na bezpieczeństwo i wydajność IT.

Projektowanie infrastruktury IT

Projektujemy rozmieszczenie urządzeń, dystrybucję okablowania, instalacje zasilania, podtrzymania, chłodzenia.

RODO w IT

Wdrażamy rozwiązania IT w firmach w celu uzyskania zgodności systemu informatycznego z wymogami określonymi przez RODO.

Relokacja infrastruktury IT

Realizujemy kompleksowo wszystkie działania niezbędne do uruchomienia nowej infrastruktury IT w nowej siedzibie Klienta.