Firma

O Firmie

Firma Exanet została założona w 2003 roku przez pasjonatów zafascynowanych światem komputerów, gier i nowych technologii.

W początkowym okresie działalności firma skupiała się nad tworzeniem i rozwojem rożnego rodzaju aplikacji webowych. Późniejszy okres rozwoju to usługi związane z dostarczaniem przedsiębiorstwom platform serwerowych umożliwiających utrzymanie infrastruktury informatycznej.

W chwili obecnej Exanet realizuje szereg usług skierowanych do przedsiębiorstw. Najważniejsze z nich to: budowa wysokowydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych, implementacja środowisk serwerowych i systemów pamięci masowych, obsługa informatyczna przedsiębiorstw, consulting i doradztwo oraz analiza procesów biznesowych przedsiębiorstw, wykonywana  dla potrzeb budowy systemów zintegrowanych i aplikacji.

Naszym głównym obszarem działania jest Poznań i okolice. Projekty informatyczne realizujemy jednak na terenie całej Polski.

Od początku swojej działalności, najważniejszą wartością firmy jest jakość świadczonych usług i dążenie do pełnego zadowolenia naszych Klientów. Dzięki stałemu podnoszeniu kompetencji naszej kadry inżynierskiej i wyzwaniom jakie przynoszą nam Klienci, stajemy się coraz lepsi i skuteczniejsi we wszystkich obszarach naszej działalności.

Exanet używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zgadzam się