Outsourcing IT

Outsourcing IT

Outsourcing IT to usługa, którą Exanet z Poznania świadczy dla wielu przedsiębiorstw z Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Obsługujemy kompleksowo duże firmy jako zewnętrzny dział IT, realizujemy również zlecenia i projekty. Proponujemy najlepszą relację jakości do ceny oraz proaktywne podejście do powierzonych obowiązków. Mamy ponad 15 lat doświadczenia. Zapraszamy do współpracy!


Outsourcing IT

Zapraszamy do korzystania z opieki informatycznej dla firm zapewnianej przez Exanet z Poznania. Od 2003 roku współpracujemy z przedsiębiorstwami na zasadzie pełnego outsourcingu, co-sourcingu oraz realizacji zleconych projektów IT.

Nasz dział outsourcingu składa się z administratorów – opiekunów klienta, programistów, inżynierów rozwiązań serwerowych, sieciowych. Ustawicznie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, certyfikując się u takich partnerów jak Cisco, IBM, Microsoft, Veritas i wielu innych.

Exanet najlepszy dla Twojej firmy

Cechuje nas proaktywne podejście do współpracy z klientem. W większości przypadków przejmujemy na siebie cały zakres obowiązków działu IT i de facto stajemy się działem IT Państwa przedsiębiorstwa. Niczego nie wyłączamy ze współpracy i nie ograniczamy się jedynie do zadań serwisowych czy helpdeskowych.

Realizujemy stawiane przed nami projekty IT wymagające dużej wiedzy i doświadczenia. Obsługujemy większych i mniejszych klientów, firmy polskie oraz międzynarodowe korporacje z wieloma oddziałami w kraju i za granicą.

Główne korzyści ze współpracy z Exanet

1. Przewidywalność kosztów (stały abonament).
2. Przedstawianie budżetu na kolejny rok (odnowienia licencji, wymiana sprzętu, umowy z dostawcami usług).
3. Atrakcyjna cena – rozwiązanie bardziej efektywne kosztowo od własnego działu IT.
4. Zaawansowany system zdalnego monitoringu.
5. Service desk (natychmiastowa pomoc poprzez dostęp zdalny oraz na miejscu u klienta).
6. Przejrzysty system sprawozdań z wykonywanych prac (wraz z fakturą otrzymujecie Państwo raport, który stanowi narzędzie kontroli wykonywanej dla Państwa usługi).
7. Wzrost wydajności i stabilności systemu informatycznego.
8. Gwarancja bezpieczeństwa przetwarzanych i gromadzonych przez Państwa danych.
9. Brak kosztów zatrudnienia (wypłaty, ZUS, rekrutacja) oraz szkoleń i certyfikacji podnoszących kwalifikacje własnych informatyków.
10. Ciągłość opieki nad systemem informatycznym w Państwa firmie.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu, nasz przedstawiciel z przyjemnością przedstawi Państwu propozycję współpracy, doradzi oraz dobierze rozwiązania. Chętnie odpowiemy na pytania i przedstawimy referencje.


Exanet Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Winogrady 70A, 61-659 Poznań
tel.: 61 851 27 65
mob.: 697 118 921
e-mail: office@exanet.pl

 


Formularz kontaktowy
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy
Stanowisko
Adres
Kod pocztowy
Miasto
Telefon *
Adres e-mail *
Twoje pytanie *
 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora Exanet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Winogrady 70A, zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.
Exanet używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zgadzam się