Promocja na Teams dla firm

3 kwietnia 2020

Exanet Teams do pracy zdalnej

Teams bezpłatny dla firm przez 6 miesięcy

Począwszy od marca 2020, w odpowiedzi na gwałtowny wzrost liczby pracowników realizujących obowiązki zawodowe zdalnie, Microsoft wprowadził promocję dla dotychczasowych i nowych Klientów. Licencja E1 Trial na usługę chmurową Teams jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych firm wraz z innymi usługami i funkcjami pakietu Office 365 E1.

Bezpłatna usługa Teams dla firm jest dostępna przez 6 miesięcy od momentu uruchomienia licencji.

exanet poznan teams dla firm promocja

Jak uzyskać licencje dla firmy bez opłat?

Firmy, które zdecydują się skorzystać z promocji Microsoft, uzyskują licencje dla swoich użytkowników bez żadnych kosztów. Potrzebny jest jedynie kontakt z lokalnym Partnerem Microsoft i realizacja kroków związanych z uruchomieniem bezpłatnej subskrypcji dla firmy oraz wdrożeniem usługi.

Profesjonalne rozwiązania chmurowe dla firm

Pełna wersja Teams bezpłatnie dla firmy przez 6 miesięcy to świetna okazja do przetestowania wydajnego i bezpiecznego rozwiązania służącego do komunikacji dla zespołu w pracy zdalnej wraz z dodatkowymi usługami Office 365. Decyzja o zastosowaniu Teams w firmie może być sposobnością do wyrobienia sobie opinii o nowoczesnych produktach współtworzących profesjonalne środowisko Microsoft do pracy biurowej dla zespołu w oparciu o własne doświadczenia.

Świadomość możliwości jakie zapewniają usługi chmurowe Office 365 pozwoli na otwarcie się na nowe rozwiązania IT dla biznesu, szczególnie w obliczu wyzwań, jakie związane są z koniecznością organizowania pracy zdalnej lub pozostawania w gotowości do takiego modelu działania.

Funkcje pakietu Office 365 E1

  •   Internetowa wersja pakietu Office na urządzenia z systemami iOS, Android, Windows (tablety i telefony).
  •   Synchronizacja na wielu urządzeniach. Każdy użytkownik może zainstalować aplikacje mobilne na 5 urządzeniach.
  •   Poczta e-mail Exchange Online z pojemnością 50 GB oraz możliwością wysyłania załączników do 150 MB. W ramach pakietu dostępny jest program Outlook.
  •   Aplikacja Teams do prowadzenia komunikacji (czat, rozmowy audio, wideo, konferencje online), planowania harmonogramów, przydzielania zadań, organizacji pracy zespołowej oraz koordynacji pracy zdalnej.
  •   Microsoft Flow do tworzenia zautomatyzowanych przepływów pracy między aplikacjami i usługami w celu synchronizowania plików, uzyskiwania powiadomień lub zbierania danych.
  •   Aplikacja Sway do tworzenia interaktywnych prezentacji, materiałów szkoleniowych itp.
  •   OneDrive zapewniający osobisty magazyn w chmurze dla użytkownika o pojemności 1 TB. Umożliwia przechowywanie, udostępnianie, współdzielenie danych z osobami z organizacji.
  •   Microsoft Stream do tworzenia i udostępniania nagrań wideo w organizacji.

Bezpieczeństwo i wsparcie Microsoft

Usługa Teams w ramach pakietu Office 365 E1 Trial jest objęta gwarantowanym czasem bezawaryjnej pracy na poziomie 99,9%. Pięć warstw zabezpieczeń i monitorowania zapewnia stałe bezpieczeństwo dla użytkowników.

Upgrade licencji

Zarządzanie licencjami Microsoft pozwala administratorowi usług Office 365 na upgrade licencji, usuwanie licencji próbnych, dodawanie licencji, itd. W sytuacji gdy bezpłatna licencja E1 Trial dobiegnie do końca dla danego użytkownika i nie zostanie w terminie przedłużona lub podniesiona do wersji uwzględniającej usługę Teams, pliki i dane użytkownika w ramach usługi Teams nie są usuwane.

Użytkownik nadal będzie istniał w AAD (Azure Active Directory) wraz z wszystkimi danymi w usłudze Teams. W momencie, gdy nowa licencja będzie dodana do użytkownika, kompletne i dotychczas znane środowisko Teams będzie z powrotem dostępne.

Powyższe rozwiązanie chroni użytkowników, którzy nie otrzymali od swojej firmy odnowienia licencji przed upływem terminu zakończenia.

Wybór jest prosty – Microsoft Teams

Do tej pory wiele firm odkładało w czasie poważne decyzje związane z wdrożeniem profesjonalnych rozwiązań IT dla biznesu. W wielu przypadkach blokadą dla podjęcia konkretnych działań były koszty licencji lub nakłady dotyczące wdrożenia.

Aktualnie sytuacja uległa zmianie. Z jednej strony pojawiła się możliwość, by przez pół roku testować w firmie pełnowartościową usługę Teams bezpłatnie. Z drugiej strony, firmy doświadczają wymiernych korzyści dzięki możliwości zorganizowania pracy zdalnej i wsparcia zarządzania zespołem z wykorzystaniem narzędzi takich jak Teams.

Dlaczego warto wybrać Teams do firmy? Dla tych firm, które jeszcze nie korzystają z nowoczesnego ekosystemu Microsoft aktualna promocja na usługi Office 365 E1 to doskonała możliwość, by zacząć korzystać i wdrażać bezpieczne rozwiązania chmury Microsoft.